News and activities from 2022

With a sense of great loss, the staff of the URAN Association reports that on April 5, 2022, the heart of our colleague, head of the International relations department of the URAN Association, director of URAN Charitable Foundation Vyacheslav Shkarupin stopped beating.

There is no man who was at the origins of the history of the modern Internet in Ukraine. Which thought, words, actions contributed to the very idea of using the Internet as a powerful tool for science and education in Ukraine. Since the 1990s, the KS-NETInternational Telecommunications Center under his leadership, has for the first time introduced Internet services for the Ukrainian scientific and educational community. We will always remember his contribution to the development of the scientific and educational Internet and ask everyone who knew Vyacheslav to honor his memory. We express our deepest condolences to his family and friends.

 

Visit the URAN information site
https://panorama.uran.ua/


Overview of events around URAN: news, discussions, conferences, webinars
and other events in the world of telecommunications and NRENs
as well as the progress of joint international projects

 

2022

About the work of the URAN Association under martial law

 1. З першого дня війни ми працюємо у підсиленому режимі, підтримуючі роботу мережі та послуг. Мережа УРАН працює стабільно за винятком декількох ділянок, де активні бойові дії не дають можливості полагодити обладнання. Проблеми є за напрямками Харків і Миколаїв.
   
 2. Наш офіс у Києві поки що закритий, ми працюємо віддалено, тому не маємо можливості відповідати на дзвінки за робочими телефонними номерами. Найкращим каналом зв’язку з нами є електронна адреса
  Крім того, ми створили Телеграм-канал, де ви можете залишати повідомлення. Посилання на канал https://t.me/uran_dopomoga Якщо ви не отримали відповіді на своє запитання миттєво, це означає, що ми в бомбосховищі – і відповімо за першої ж нагоди. Просимо поставитися до цього з розумінням.
   
 3. Нагадуємо, що у вашому розпорядженні є послуга для онлайн-спілкування eduMEET, яку ми на даний час надаємо безкоштовно. Переходьте за посиланням https://edumeet.uran.ua, створюйте віртуальну кімнату, запрошуйте до неї співрозмовників (надайте їм посилання з адресної строки браузеру) – та спілкуйтеся з колегами і рідними. Побачити та почути одне одного у ці часи – безцінно. Налагодити спільну роботу, перебуваючи у різних місцях, – цілком можливо та потрібно для підтримки і відновлення українського суспільства.
   
 4. Для покращення роботи eduMEET ми зробили його оновлення. Тепер послугою зручно користуватися з мобільного телефону (раніше були проблеми). Детальніше про те, що саме змінилося в результаті оновлення, зазначено в розділі Відеоконференції eduMEET.
   
 5. Дату проведення чергових Загальних зборів буде визначено пізніше. Слідкуйте, будь-ласка, за оголошеннями. Детальніше див. інформаційне повідомлення.