Асcоциация УРАН

Органы управления

Совет Ассоциации (утвержден Общим Собранием Ассоциации 21.04.2016)

1.

Ю. И. Якименко
Председатель Совета

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»

Киев

2.

Э. Е. Рубин
Заместитель Председателя Совета

Харківський національний університет радіоелектроніки

Харьков

3. Г. С. Хрипунов Харківський національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» Харьков

4.

Ю. В. Бойко

Київський національний університет ім. Т.Г.Шевченка

Киев

5.

Д. В. Федасюк

Національний університет «Львівська політехніка»

Львов

6.

А. А. Азюковский

Національний гірничий університет

Днепр

7.

В. А. Каптур

Одеська національна академія зв'язку ім. О.С.Попова

Одесса

8.

Е. А. Башков

Донецький національний технічний університет

Покровск (Красноармейск)

9.

В. В. Клобуков

Національний авіаційний університет

Киев

10.

В. И. Тимофеев
Секретарь Совета

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»

Киев

Ревизионная комиссия (утверждена Общим Собранием Ассоциации 21.04.2016)

1..

М. Н. Климаш
Председатель комиссии

Національний університет «Львівська політехніка»

Львов

2.

Т. В. Бабенко

Національний гірничий університет

Днепр

Дирекция

1. В. Г. Галаган Виконавчий директор Асоціації УРАН та Директор ДП «Мережевий оператор УРАН» Киев
2. В. В. Шкарупин Директор Благодійної організації «Фонд УРАН» Киев
3. М. Р. Домбругов Директор Благодійної організації «Фонд ЕВЕРУМ» Киев
4. Д. В. Соловяненко Директор ТОВ «Видавнича служба УРАН» та ТОВ «ЕВЕРУМ» Киев

Технический комитет

1.

В. Г. Галаган

Голова Технічного комітету

Киев

2.

В. В. Шкарупин

Керівник відділу міжнародних зв'язків

Киев

3.

В. П. Щетинин

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»

Харьков

4.

Н. Т. Задорожная

Академія педагогічних наук України

Киев

5.

М. В. Малахов

Національний університет «Львівська політехніка»

Львов

6.

Г. В. Кузнецов

Національний гірничий університет

Днепр

7.

О. Г. Бедняк

Запорізький національний технічний університет

Запорожье

8.

А. Г. Снитко

Полтавський військовий інститут зв"язку

Полтава

9.

Я. С. Боневич

ТОВ "НТЦ Інтернет-Сервіс"

Хмельницкий